Samsung

Monitor tööks ja meelelahutuseks

Registreerige oma ost allpool ja nautige Microsoft 365 tellimust.

Vajutades "Registreeru“ nõustute kõikide tingimustega.

Microsofti võtme rakendamine

1

Avage www.office.com/setup

2

Logige sisse oma Microsofti kontoga või looge see, kui teil pole kontot.

3

Sisestage Office’i tootevõti (sidekriipsudeta).

4

Lunastamise lõpuleviimiseks järgige viipasid.

Tingimused

Nutimonitori (Smart Monitor) kampaania

(edaspidi „kampaania“)


 

Kampaania kohta kehtivad järgmised tingimused (edaspidi „tingimused“).

Kampaania korraldaja

 1. Kampaania korraldaja on SIA Samsung Electronics Baltics (edaspidi „korraldaja“), äriregistri kood 40003963909, asukoht Duntes tn 6, Riia, LV-1013, Läti.

Kampaania kestus ja piirkond

 1. Kampaania algab 1. septembril 2021 ja lõpeb 30. novembrini 2021 (edaspidi „kampaaniaperiood“).

 2. Kampaania toimumise piirkond: Läti, Leedu, Eesti.

 3. Reklaamkaupu saab osta lisas loetletud müüjate veebipoodidest ja füüsilistest kauplustest (edaspidi „pood“).

Osalejad

 1. Kampaania on mõeldud ainult üksikisikutele.

 2. Korraldaja esindajad ja kampaaniasse kaasatud ettevõtete töötajad ei saa kampaanias osaleda.

Kampaania

 1. Kampaania kaup on Samsungi nutimonitor (Smart Monitor) (mudel nr LS32AM700URXEN; LS32AM500NRXEN; LS27AM500NRXEN; LS43AM700UUXEN; LS24AM506NUXEN; LS27AM501NUXEN; LS27AM500NUXEN) (edaspidi „kampaaniatoode“). Iga kampaaniaperioodi jooksul poest ostetud kampaaniatoote eest on ostjal (edaspidi „osaleja“) õigus saada „Microsoft 365 Personal“ (toote juriidiline nimi Microsoft® 365 Personal 32-bit/x64 All Languages Subscription Online Product Key License 1 License Eurozone Downloadable Click to Run NR 1 Year), mis kehtib üks aasta alates toote aktiveerimisest (edaspidi „kingitus“).

 2. Pakkumine kehtib ainult korraldaja poolt levitatavatele eespool nimetatud kampaaniatoodetele. Osaleja peab veenduma müüja poes, et tema valitud toode osaleb kampaanias.

 

Auhind

 

 1. Microsoft 365 Personal (kingitus) on Microsofti pakutav tellimisteenuste sari, mis täiendab ja sisaldab Microsoft Office’i tootesarja. Microsoft 365 tellimusega saate järgneva: uusimad Office’i rakendused, nagu Word, Excel, PowerPoint ja Outlook; võimaluse installida personaalarvutitesse, Maci arvutitesse, tahvelarvutitesse ja telefonidesse; 1 TB OneDrive‘i pilvesalvestust. Lisateave kingituse kohta: https://www.microsoft.com/lv-lv/microsoft-365/p/microsoft-365-individualai-lietosanai/cfq7ttc0k5bf?activetab=pivot%3aoverviewtab

 2. Kingituse kättesaamiseks peab osaleja külastama kodulehte www.samsungpromo.lv /smartmonitor www.samsungpromo.lt /smartmonitor või www.samsungpromo.ee /smartmonitor ja registreerima ostu ühe kuu jooksul pärast kampaaniatoote ostmist, (i) märkides järgmise teabe: nimi, e -posti aadress, ostmise kuupäev, ostetud kampaaniatoote mudel ja seerianumber, (ii) laadides üles ostutõendi jpg- või pdf-vormingus ja (iii) nõustudes tingimustega.

 3. Kui registreerimine ei toimu vastavalt siinsetele tingimustele, lükkab korraldaja registreerimise tagasi ja teavitab osalejat e-posti teel.

 4. Pärast edukat registreerimist vastavalt siinsetele tingimustele saadetakse osaleja näidatud e-posti aadressile unikaalne sooduskood koos lisajuhistega kingituse lunastamiseks.

 5. Kingituse aktiveerimiseks peab osaleja järgima allolevaid juhiseid:

  1. külastama lehte www.office.com/setup;

  2. logima sisse oma Microsofti kontoga või looma konto, kui ta ei ole seda veel teinud. See konto tuleb meeles pidada, et hiljem oleks võimalik Office installida või uuesti installida ilma tootenumbrit kasutamata;

  3. sisestama oma Office‘i tootenumbri, mis saadi pärast ostu registreerimist e-posti aadressile www.samsungpromo.lv/smartmonitor (Lätis) või www.samsungpromo.lt/smartmonitor (Leedus) või www.samsungpromo.ee/ smartmonitor (Eestis);

  4. toote installimine algab automaatselt. Installimise lõpuleviimiseks tuleb järgida installimisakna juhiseid.

Lisateave kingituse aktiveerimise kohta: https://support.microsoft.com/lv-LV/office/video-izkoristite-klju%C4%8D-izdelka-e4fa207c-71eb-4eaf-969b-39af1d74cae8?ui=sl-si&rs= sl-si & ad = si

 1. Unikaalne sooduskood kehtib üks aasta alates aktiveerimiskuupäevast ja seda saab kasutada 1 (ühe) korra.

 2. Auhinda ei saa vahetada rahaks, ümber vahetada ega tagastada. See ei mõjuta seadustes sätestatud tarbija õiguseid.

 3. Pakkumine on mõeldud ainult jaemüügiostjatele ja see ei ole seotud kaupadega, mis on omandatud edasimüügi eesmärgil.

 

Isikuandmete töötlemine

 1. Korraldaja kasutab osalejate isikuandmeid kampaania elluviimise eesmärgil. Osalejate isikuandmeid töödeldakse järgmistel õiguslikel alustel: isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 6 lõike 1 punkt a (nõusolek); isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 6 lõike 1 punkt f (korraldaja õigustatud huvid). Korraldaja õigustatud huvi on tema seaduslike huvide kaitsmine.

 2. Osaleja eraldi nõusolekul töötleb korraldaja osaleja isikuandmeid Samsungi toodete ja teenuste kohta uudiste, pakkumiste ja soovituste edastamiseks otseturunduse teel (e-postiga). See isikuandmete töötlemine põhineb Läti infoühiskonna teenuste seaduse artikli 9 lõikel 1, Leedu elektroonilise side seaduse artiklil 69, Eesti elektroonilise side seaduse artikli 1031 lõikel 1.

 3. Korraldajale isikuandmete edastamine on vabatahtlik. Kui osaleja ei edasta kampaanias osalemiseks vajalikke andmeid, ei ole tal võimalik kampaanias osaleda.

 4. Kui osalejate isikuandmeid töödeldakse nende nõusoleku alusel, on neil õigus oma nõusolek igal ajal tühistada. See ei mõjuta enne nõusoleku tühistamist tehtud töötlemise õiguslikkust.

 5. Isikuandmeid edastatakse ainult teenusepakkujatele, kes osutavad korraldajale teenuseid, näiteks kampaaniakorraldus, kommunikatsioon ja muud sarnased teenused. Nendele osapooltele edastatakse isikuandmed või on neil isikuandmetele juurdepääs nende teenuste korraldajale osutamise eesmärgil.

 6. Osalejate isikuandmeid säilitatakse ainult nii kaua, kui see on kampaania teostamiseks vajalik. Kohtumenetluse algatamise korral võidakse isikuandmeid säilitada kuni menetluse lõpuni. Kui isikuandmete säilitamine on seadusega nõutud, järgib korraldaja sellekohaseid reegleid. Kui osaleja on andnud nõusoleku otseturundusteadete vastuvõtmiseks, säilitatakse sellega seotud isikuandmeid kuni hetkeni, mil osaleja loobub edasiste teadete saamisest või võtab oma nõusoleku muul viisil tagasi.

 7. Korraldaja on isikuandmete töötleja. Isikuandmetele juurdepääsu taotlemiseks, paranduste tegemiseks, kustutamiseks, töötlemise piiramiseks, osalejate isikuandmete töötlemise vaidlustamiseks, andmete ülekantavuse õiguse kasutamiseks või isikuandmete töötlemise suhtes muude küsimuste väljendamiseks võivad osalejad esitada taotluse Euroopa andmekaitseametnikule isikuandmete kaitse üldmääruse toe lehe kaudu, mille link on saadaval privaatsuspoliitika lehel, aadressil http://www.samsung.com/lv/lt/ee. Samuti võivad osalejad esitada isikuandmete käitlemist puudutavaid kaebusi andmekaitse järelevalveasutusele.


 

Üldine

 1. Korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaania tingimusi mõistlikul määral ja kooskõlas kohaldatavate nõuetega igal ajal ilma ette teatamata.

 2. Osalejal ei ole õigust kingitust saada, kui tuvastatakse, et osaleja eirab tingimusi või on kampaaniat ebaõiglaselt või pahatahtlikult mõjutanud.

 3. Korraldaja ei vastuta kampaania katkemise eest vääramatu jõu või muude põhjuste tõttu, mida korraldaja ei saa kontrollida.

 4. Korraldaja ei vastuta: a) ostudokumendi üleslaadimise nurjumise eest süsteemivigade või teiste põhjuste tõttu, mida korraldaja ei saa mõjutada; b) arvutiühenduse vigade või talitlushäirete eest; c) katkestuste, kahjustuste või kadude eest, mille on põhjustanud olukorrad, mida korraldaja ei saa mõjutada; või d) osaleja tehtud vigade eest.

 5. Osaleja nõustub, et korraldaja ei vastuta vigastuste, kahju ega kahjustuste eest, mis on tekkinud seoses kampaaniaga selle suhtes kohaldatava seadusega lubatud piires.

 6. Kampaania elluviimist reguleeritakse Läti/Leedu/Eesti Vabariigi õigusaktidega sõltuvalt registreerimiseks kasutatavast koduleheküljest.

 7. Kui osalejal on kampaania kohta küsimusi või sellega seotud nõudeid, saab neid esitada kuni 15. detsembrini 2021, helistades või kirjutades Samsungi kõnekeskusele:

 

Läti

tel nr: 8000 7267
info@samsung.lv

Leedu

tel nr: 8800 7777

info@samsung.lt

Eesti

tel nr: 800 7267

info@samsung.ee

 

[Lisa järgmisel lehel]


 

 

LISA

[müüjate nimekiri]


 


 

LÄTI

 1. ETG SIA, registrikood 40103145298, Brivibas gatve 201, Riia, Läti, LV-1039. (veebipood www.elkor.lv)

 2. MK TRADE SIA, registrikood 40103299982, Riia, Buļļu iela 51C, LV-1067. (veebipood www.rdveikals.lv) Pood: Rīga, Ganību dambis 7A. Rīga, Buļļu 51b (Noliktava). Rīga, Maskavas 240. Rīga, Kurzemes pr.1a (t/c Damme). Rīga, Stacijas laukums 2 (t/c Origo). Rīga, Stacijas laukums 4 (t/c Origo 1.stāvā). Rīga, Vienības gatve 194a (t/c Aleja). Rīga, Dreiliņi, Biķeru iela 4 (t/c Sāga). Ķekava, Rīgas 22A (t/c Liiba). Aizkraukle, Gaismas 35 (t/c IGA Centrs). Alūksne, Pils 64. Balvi, Tautas 1. Cēsis, Raiņa iela 26/28 (t/c GLOBUSS). Daugavpils, Cietokšņa 60 (t/c Ditton nams). Daugavpils, Saules 28. Gulbene, O.Kalpaka 27. Dobele, Baznīcas 14 (t/c Maxima), Jelgava, Driksas 4 (t/c Pilsētas pasāža), Jēkabpils, Vienības 7 (t/c Sēlija), Krāslava, Tirgus 1, Kuldīga, Sūru 2 (t/c Rimi), Liepāja, Klaipēdas 104C, Ogre, Rīgas 23 (t/c Dauga), Preiļi, Brīvības 2,  Rēzekne, Dārzu 14a (t/c Elfi), Saldus, Striķu 10c (t/c Akvārijs), Sigulda, Strēlnieku 2 (t/c Šokolāde), Talsi, Rīgas 8 (t/c Jāņa centrs), Tukums, Pasta 14 (t/c Rimi), Valmiera, Rīgas 4 (t/c Valleta), Ventspils, Kuldīgas 19, Ventspils, Lielais prosp. 3/5 (t/c Tobago).

 3. PREMIUMSTORE UAB, registrikood 304288706, Krokuvos g. 13, LT-09314, Vilnius, Lietuva. (veebipood: www.samsung.com/lv )

 4. Latvijas Mobilais Telefons, registrikood 50003050931, Rīga, Ropažu iela 6, LV-1039, Latvija. (veebipood: www.lmt.lv) 

 

 

LEEDU

 1. TOPO GRUPE UAB, registrikood 134777619, juriidiline aadress: R. Kalantos g. 32, LT-52302 Kaunas. (veebipood www.topocentras.lt ) Pood: Ukmergės g. 240, Vilnius. Žirmūnų g. 64 (PC Rimi), Vilnius. Ozo g. 18 (PC Ozas), Vilnius. Ozo g. 25 (PC Akropolis, 2 aukštas), Vilnius. Upės g. 9 (PC CUP, 4 aukštas), Vilnius. Ukmergės g. 369 (PC BIG), Vilnius. Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda. Savanorių pr. 206A, Kaunas. Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis), Kaunas. Islandijos pl. 32 (PC Mega), Kaunas. Jonavos g. 60 (PC RIVER MALL), Kaunas.

 2. PREMIUMSTORE UAB, registrikood 304288706, Krokuvos g. 13, LT-09314, Vilnius, Lietuva. (veebipood: www.samsung.com/lt )

 3. MK TRADE SIA, registrikood 40103299982, Riia, Buļļu iela 51C, LV-1067. (veebipood www.rde.lt )

 

 

EESTI

 1. PREMIUMSTORE UAB, registrikood 304288706, Krokuvos g. 13, LT-09314, Vilnius, Lietuva. (veebipood: www.samsung.com/ee )

 2. MK TRADE SIA, registrikood 40103299982, Riia, Buļļu iela 51C, LV-1067. (veebipood www.rde.ee )

 3. ETG SIA, registrikood 40103145298, Brivibas gatve 201, Riia, Läti, LV-1039. (veebipood www.elkor.ee )

 4. Expert Eesti OÜ, registrikood 10090323, Mustamäe tee 16, Tallinn, 10621 (veebipood:  www.expert.ee ). Pood: Pärnu mnt 238, Tallinn, 11624. Kalda tee 1c, Tartu, 50703. Papriniidu 8/10, Pärnu, 80010. Tallinna mnt 41, Viljandi 71020. Puru tee 1, Jõhvi, 51534. Haljala tee 4, Tõrremäe, 44415. Tallinna mnt 4, Rapla, 79511

 5. Arvutitark OÜ, registrikood 10090323, Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn (veebipood: www.arvutitark.ee ). Pood: Fama tn 10, 20303 Narva. Lai 11, 80010 Pärnu. Ringtee 75, 50501 Tartu. Raatuse 20, 51009 Tartu. Sõpruse tee 15, 74001 Haabneeme. Endla 45, 10615 Tallinn. J. Smuuli tee 43, 11415 Tallin. Sõpruse pst 201, 13419 Tallinn. Paldiski mnt. 102, 13522 Tallinn. Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn.